CRS2010-FW-4R99ELF
MFR.Part #
CRS2010-FW-4R99ELF
JLCPCB Part #
C2081434
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS