CRS1206-JX-334ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRS1206-JX-334ELF
JLCPCB Part #
C19947153
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS