CRM2512-JW-220ELF
MFR.Part #
CRM2512-JW-220ELF
JLCPCB Part #
C2075426
Description
22Ω 2W Current Sense Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS