CRM2512-JW-160ELF
MFR.Part #
CRM2512-JW-160ELF
JLCPCB Part #
C2135664
Description
16Ω 2W Current Sense Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS