CRM2512-JW-101ELF
MFR.Part #
CRM2512-JW-101ELF
JLCPCB Part #
C840600
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS