CRM2512-FX-R750ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM2512-FX-R750ELF
JLCPCB Part #
C1700410
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS