CRM2512-FX-6801ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-6801ELF
JLCPCB Part #
C1518090
Description
2W 6.8kΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS