CRM2512-FX-3572ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-3572ELF
JLCPCB Part #
C2148136
Description
2W 35.7kΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS