CRM2512-FX-2700ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-2700ELF
JLCPCB Part #
C2148170
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS