CRM2512-FX-2552ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-2552ELF
JLCPCB Part #
C2148150
Description
25.5kΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS