CRM2512-FX-1003ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-1003ELF
JLCPCB Part #
C2083056
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS