CRM2512-FX-1001ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM2512-FX-1001ELF
JLCPCB Part #
C214320
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS