CRM2512QJW-100ELF
MFR.Part #
CRM2512QJW-100ELF
JLCPCB Part #
C5603163
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS