CRM2010-JX-R100ELF
MFR.Part #
CRM2010-JX-R100ELF
JLCPCB Part #
C7233110
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS