CRM2010-FX-R270ELF
MFR.Part #
CRM2010-FX-R270ELF
JLCPCB Part #
C4233916
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 270mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS