CRM2010QJW-1R0ELF
MFR.Part #
CRM2010QJW-1R0ELF
JLCPCB Part #
C5578864
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS