CRM1206-JX-R130ELF
MFR.Part #
CRM1206-JX-R130ELF
JLCPCB Part #
C4157693
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS