CRM1206-JW-2R2ELF
MFR.Part #
CRM1206-JW-2R2ELF
JLCPCB Part #
C2075149
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS