CRM1206-FX-R820ELF
MFR.Part #
CRM1206-FX-R820ELF
JLCPCB Part #
C1852162
Description
500mW 820mΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS