CRM1206-FX-R470ELF
MFR.Part #
CRM1206-FX-R470ELF
JLCPCB Part #
C1518159
Description
470mΩ 500mW Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS