CRM1206-FX-R360ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM1206-FX-R360ELF
JLCPCB Part #
C4290016
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 360mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS