CRM1206-FX-R047ELF
MFR.Part #
CRM1206-FX-R047ELF
JLCPCB Part #
C1708436
Description
-55℃~+155℃ 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS