CRM1206-FW-1R80ELF
MFR.Part #
CRM1206-FW-1R80ELF
JLCPCB Part #
C6145256
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS