CRM1206-FW-1R50ELF
MFR.Part #
CRM1206-FW-1R50ELF
JLCPCB Part #
C5972914
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS