CRM1206QFW-1R00ELF
MFR.Part #
CRM1206QFW-1R00ELF
JLCPCB Part #
C5972926
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS