CRM1206AFX-75R0ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-75R0ELF
JLCPCB Part #
C19947119
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS