CRM0805-FX-2102ELF
MFR.Part #
CRM0805-FX-2102ELF
JLCPCB Part #
C7233656
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS