CRM0805-FX-1472ELF
MFR.Part #
CRM0805-FX-1472ELF
JLCPCB Part #
C5972905
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS