CRM0805-FW-R050ELF
MFR.Part #
CRM0805-FW-R050ELF
JLCPCB Part #
C840610
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS