CRM0805-FW-4R70ELF
MFR.Part #
CRM0805-FW-4R70ELF
JLCPCB Part #
C5603124
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS