CRM0805-FW-2R20ELF
MFR.Part #
CRM0805-FW-2R20ELF
JLCPCB Part #
C5629570
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS