CRM0805AFX-R300ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM0805AFX-R300ELF
JLCPCB Part #
C6538200
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS