CRL2512-JW-R430ELF
MFR.Part #
CRL2512-JW-R430ELF
JLCPCB Part #
C4028916
Description
-55℃~+125℃ 1W 430mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS