CRL2512-FW-R200ELF
MFR.Part #
CRL2512-FW-R200ELF
JLCPCB Part #
C1703307
Description
-55℃~+125℃ 1W 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS