CRL2512-FV-R033ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRL2512-FV-R033ELF
JLCPCB Part #
C20455662
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 33mΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS