CRL2010-FW-R120ELF
MFR.Part #
CRL2010-FW-R120ELF
JLCPCB Part #
C4191722
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS