CRL1206-FW-R510ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRL1206-FW-R510ELF
JLCPCB Part #
C2085112
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS