CRL0805-JW-R330ELF
MFR.Part #
CRL0805-JW-R330ELF
JLCPCB Part #
C1852215
Description
-55℃~+125℃ 125mW 330mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS