CRL0805-FW-R620ELF
MFR.Part #
CRL0805-FW-R620ELF
JLCPCB Part #
C2085639
Description
-55℃~+125℃ 125mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS