CRL0805-FW-R510ELF
MFR.Part #
CRL0805-FW-R510ELF
JLCPCB Part #
C2085097
Description
-55℃~+125℃ 125mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS