CRL0805-FW-R330ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRL0805-FW-R330ELF
JLCPCB Part #
C2088117
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS