CRL0603-JW-R100ELF
MFR.Part #
CRL0603-JW-R100ELF
JLCPCB Part #
C2087356
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS