CRL0603-FW-R300ELF
MFR.Part #
CRL0603-FW-R300ELF
JLCPCB Part #
C2087664
Description
-55℃~+125℃ 100mW 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS