CRL0603-FW-R200ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRL0603-FW-R200ELF
JLCPCB Part #
C2092791
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS