CRF2512-JZ-R030ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRF2512-JZ-R030ELF
JLCPCB Part #
C1713813
Package
2512
Description
1W 30mΩ Current Sense Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS