CRA2512-JZ-R100ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRA2512-JZ-R100ELF
JLCPCB Part #
C1713326
Package
2512
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS