CR2512-JW-621ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-JW-621ELF
JLCPCB Part #
C2136018
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS