CR2512-JW-392ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-JW-392ELF
JLCPCB Part #
C2136023
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS