CR2512-JW-271ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-JW-271ELF
JLCPCB Part #
C2136157
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS