CR2512-FX-56R0ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-FX-56R0ELF
JLCPCB Part #
C2146955
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS